TURKISH PLANT NUTRITION FORUM

16.05.2019

Травень 21-25 в Анталії проходить TURKISH PLANT NUTRITION FORUM, Ексклюзивним партнером якого стала компанія 5 ЕЛЕМЕНТ. Цей Форум надав унікальну можливість комунікувати міксу из фахівців в області харчування рослин, заводам виробникам мінеральних добрив, компаніям трейдерам, дистриб'юторам, аграрним холдингам та сільськогосподарськім виробникам, науковцям, експертам агрохімічного ринку, аналітикам, представникам фінансових структур, логістичним компаніям і всім, кому цікава тематика аграрного сектора і хімічної промисловості для забезпечення високих якісних врожаїв.

У програмі форуму виступив генеральний директор заводу-виробника водорозчинних наностимуляторів росту рослин Володимир Білий з докладом на тему Сучасних стимулюючих технологій для Південних регіонів.

Це унікальна можливість прокомунікувати, познайомитися, налагодити відповідні стосунки. Така можливість є дуже важливою, бо саме в такій колаборації ми маємо успішний крок до створення міцного стартапу лідерів думок для продовження аграрного майбутнього нашої України! Чим більше ми дамо інформаціі суспільству, тим успішнішими будуть наші проекти і результати.

__cart__