Голова Полтавської обласної ГО АФЗ «Відродження Полтавщини», зустрівся сьогодні з генеральним директором науково-виробничого підприємства «5 елемент».

28.08.2020

Бурлака Василь Михайлович, голова Полтавської обласної ГО АФЗ «Відродження Полтавщини», зустрівся сьогодні з генеральним директором науково-виробничого підприємства «5 елемент».
Під час цієї зустрічі обговорювалися питання про застосування технологій виробництва 5 елемент на підприємствах сільськогосподарської галузі Полтавщини. Також піднімалося питання про використання інноваційних препаратів компанії 5 елемент в органічному землеробстві. В результаті переговорів було досягнуто домовленості про подальше просування і розвиток співробітництва з метою реалізації розробок компанії. Укладено договір про наміри щодо співробітництва.
У планах проведення навчальних конференцій для фермерів, агрономів щодо застосування біотехнологій, які дозволять не тільки збільшити якість і кількість врожаю, а й покращать родючість земель, що буде особливо актуальним у червні 2021 року, коли землі будуть переходити у приватну власність.
Раді прояву щирої зацікавленості до технологій нашого підприємства та вияву бажання в розвитку співпраці!
__cart__